Profesyonellere Özel Tasarlanmış Ultra Geniş Monitörler, *userFriendlyName* *modelName* VR görünümü, *userFriendlyName* *modelName* component-360View, Bu LG Electronics ' resmi ana sayfası. Reklamlarımızla ve web sitemizle nasıl etkileşim kurduğunuz hakkında bilgi toplamamıza izin verin. Uzun uzun açıklama gereği bile duymuyorum. Eksi yönü ise 3G üzerinden görüntülü görüşme olmaması. Cihaz üstünde Türk Telekom yazmasını sevmedim sadece. Fiyatlar haber verilmeden değiştirilebilir. Announced Feb 2016. Politikamız, Tedarikçi Your review is being moderated and may take up a few days to appear. Web sitemizin düzgün çalışması ve size en iyi şekilde hizmet verilmesi amacıyla zorunlu çerezler kullanmaktayız. Case 4U 3in1 Lightning + Type-C + Micro USB to USB 2.0 Dayanıklı Naylon Örgü Data ve Şarj Kablosu 1.5m, Bu ürün LG Türkiye Firmasının Garantisi altındadır. Hepsiburada.com, Bir Doğan Online Markasıdır. Girdiğiniz şifre gereksinimleri karşılamıyor. Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir. performansı beklemediğim kadar iyi, fiyatı da uygun, düşünmeden alın. Plus, iPhone Ürün farklı bir fiyattan satışa sunulabilir. 17 Mayıs 2016, Salı Tasarimi ve yazilim olarak cok guzel bir telefon 2.5d ekran cok hos duruyor ama ekrana uygun koruyucu ben daha bulamadm ve ekran gorilla glasla korunmuyor.fotograf cekmeyi seviyorsaniz iki kamerasida sizi üzer.. isigin yeterli olmadigi durumlarda berbat goruntu ..8 ve 5 megapiksele aldanmayin.. Bu paraya bundan iyisi bulunamaz. 13MP Arka Kamera, 2.5D Arc Glass ile 5.0" HD On-cell Dokunmatik Ekran, Quick Share, El Hareketiyle Çekim Özelliğine Sahip 5MP Selfie Kamerası ile LG K8 (X240Y) Akıllı Telefon hakkında ürün özellikleri, videoları, resimleri ve çok daha fazlası için LG sayfamıza göz atın! Cihaz gayet şık ve kullanışlı. İnternete hızlı giriyor. Bu işlev, çerez yönetiminizde devre dışı bırakılır. hafıza yetersiz 8 gb'ın 5'i dolu zaten hafıza kartına uygulama yüklenmiyor sadece fotoğraflar vb. Öncelikle ürünün en büyük eksiği hafızası 8 gb bazıları için yetersiz olabilir. https://www.hepsiburada.com/lg-k8-lg-turkiye-garantili-pm-telceplgk8d Şifre 8-16 karakterden oluşmalı ve en az 1 Büyük Harf, 1 Küçük Harf ve 1 Numara içermelidir. Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin, güvenli alışveriş yapın. Etkinleştirmek için bağlantıyı tıklayın, LG K8 (2017) X240Y Tam Özellikli 13MP Arka Kamera Akıllı Telefon. merhaba arkadaşlar kesinlikle tavsiye etmiyorum kendi kullandığı hafıza 6 g b 3 uygulama indiremezsin ben aldım pişman oldum siz olmayın satıcı hepsi burada.com dan aldım. Son fiyat ve stok durumu için yerel perakendecilerinize danışın. https://www.lg.com/tr/destek/teknik-servis/teknik-servis-arama. Böylelikle, uzun süredir almak istediğiniz ürünleri kolayca takip edebilir, ailenize ve arkadaşlarınıza almak istediğiniz hediyelerin listesini yapabilirsiniz. Tüm uygulamaları kaldırıyor. Olmak İstiyorum, Hepsipay İşyeri Olmak Model and Features: Model: LG K350N: Series: LG K8: Release Date: February, 2016: Depth: 8.7 mm (0.34 in) Size (width x height) 144.53 x 71.37 mm (2.81 x 5.69 in) Çevre LG Corp. veya diğer LG bağlı kuruluşlarına bağlanmak istiyorsanız, lütfen tıklayın, El Hareketiyle Çekim Özelliğine Sahip 5MP Selfie Kamerası, 2.5D Arc Glass ile 5.0" HD On-cell Dokunmatik Ekran. Telefon fiyatına gore gerçekten ust seviye. LG.com adresini tekrar ziyaret ettiğinizde kolayca bulabilmek için ürünlerinizi istek listesine ekleyin. Verdiğiniz parayı hak eden bir cihaz. Ayrıca telefon aldıktan sonra kırılmaz cam taktırmayın kavisli ekran olduğu icin yanlarında bir parmak boyutu hava kabarcığı kalıyor kesinlikle çok kötü duruyor nano cam isteyiniz paranız bosa gitmesin. “LG Türkiye Garantili” ürünlerde 2 yıl süresince, Türkiye geneline yayılmış KVK ve diğer tüm LG yetkili servislerinden garanti kapsamı dahilinde ücretsiz faydalanabilirsiniz. Favori Listenize en fazla 600 ürün ekleyebilirsiniz. Bu fiyata alabileceğiniz en guzel telefon kesinlikle tavsiye ederim harbiden telefon çok iyi. Saat 14:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kapınızda. Telefonunuzda oluşan herhangi bir arıza durumunda tüm LG Türkiye servis noktalarından hizmet alabilirsiniz. beklenildiği kadar iyi bir ürün.fiyat performans oranına göre oldukça başarılı. Bu ürünün ekstra indirimli son fiyatıdır. Thank you for submitting a review! Her Hakkı Saklıdır. Çalışma saatleri : Haftanın her günü , 09:00 - 20:00. Her Hakkı telefon güzel beklentileri karşılıyor.hepsi burada ya hızlı kargo dan dolayı teşekkür ederim.internet alışverişinde birşey alacaksan tek adres h.burada. Bunun dışında site trafiğini analiz etmek, içeriği ilgi alanlarınıza göre uyarlamak ve reklam hizmeti sunmak amacıyla diğer çerezleri kullanmaktayız. Bu işlev, çerez yönetiminizde devre dışı bırakılır. Telif Hakkı © 2009-2020 LG Electronics. Kesinlikle verdiğiniz paraya değer.Fiyatına göre beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan bir telefon.Alan arkadaşlara hayırlı olsun. İPUCU: konum girmeyi veya bulunduğunuz yeri kullanmayı deneyin. Osman bey hafıza kartı takınca hafızası yükselir demiş 8+32 gb=40 gb buna kesinlikle katılmıyorum çünkü hafıza kartına resim video mp3 gibi şeyleri taşıyabiliyorsunuz uygulamaların çoğu maalesef h.kartını desteklemiyor o yüzden çok uygulama yükleyince maalesef sorun yaşanıyor. İnternet yoksa görüntülü görüşme yok demek yani. Ürün eklemek için Favori Listenizdeki ürünlerden bazılarını silmeniz gerekmektedir. Tek kelimeyle mükemmel, Sadece hafıza düşük Teşekkürler Hepsiburada, Fiyat kalite açısından bakmak gerekirse iyi telefon, fiyatına göre iş görür telefon hafıza sıkıntısı var diğer herşeyi güzel. Ürün Destek, Web sitemizin düzgün çalışması ve size en iyi şekilde hizmet verilmesi amacıyla zorunlu çerezler kullanmaktayız. hafıza kartıyla çözemezsiniz diğer her şeyi iyi. LG.COMdaki içeriği iyileştirebilmemiz ve deneyiminizi kişiselleştirebilmemiz için web sitemizdeki davranışınızı anlamamıza yardımcı olun. Piyasada 16 GB olan eşdeğer fiyatta güzel ürünler var. © Copyright 1998 - 2020 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. Cookie-Setting. Bu Tarayıcı / İşletim Sistemi için coğrafi konum desteklenmemektedir . Pro. LG müşteri servis ve destek bölümüne mesajınızı iletin. Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız. İş Sağlığı ve Güvenliği Kullandığımız çerezler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen Gizlilik ve Çerez Politikasını inceleyiniz. herhangi bir benzer ürün bulunmamaktadır. Yeni bir kategoriden ürün eklemeye başlamak için "tümünü temizle" yi tıklayın. Max, iPhone Hiç düşünmeden alın derim.Bu fiyata bu kalitede bir telefon başka yerde bulamassınız.Ayrıca sorunsuz bir alış veriş için teşekürler... Telefonu güncelledikten sonra bir kaç uygulama yükleyince hemen hafıza sıkıntısı oluyor. göster Saklıdır. LG K8 Ne yazık ki öneremeyeceğim. 13MP Arka Kamera, 2.5D Arc Glass ile 5.0'' HD On-cell Dokunmatik Ekran, Quick Share, El Hareketiyle Çekim Özelliğine Sahip 5MP Selfie Kamerası ile LG K8 (X240Y) Akıllı Telefon hakkında ürün özellikleri, videoları, resimleri ve çok daha fazlası için LG sayfamıza göz atın! Cep telefonu veya aksesuarı alana Case 4U Tüm Cihazlarla Uyumlu Şarj Kablosu %20 İndirimli! Siz ne kadar sd kart takarsanız da bu var malesef. Tasarimi ve yazilim olarak cok guzel bir telefon 2.5d ekran cok hos duruyor ama ekrana uygun koruyucu ben daha bulamadm ve ekran gorilla glasla korunmuyor.fotograf cekmeyi seviyorsaniz iki kamerasida sizi üzer.. isigin yeterli olmadigi durumlarda berbat goruntu ..8 ve 5 megapiksele aldanmayin.. donma kasma yapmadi bende ..pek telefonda oyun oynayan biri degilim ama sosyal aglari haberler vs okur ve takip ederm yogn internet kullnip muzik dinleyerek bir bucuk gun sarzi gidiyor.bildirim isigi yok ve hoparlor sesi yuksek fakat ses kalitesi orta bir ses.en kotu yani hoparlor arkada oldugu icin sert bir zemine koydugunuzda ses cikisini engelliyor. Miktarlar sınırlıdır. LG.com web sitemizi düzgün bir şekilde deneyimlemek için alternatif bir tarayıcı kullanmanız veya Internet Explorerın (IE10 veya üstü) daha yeni bir sürümüne yükseltmeniz gerekecektir. İstiyorum, iPhone Zaten bir inceleme gönderdiniz, teşekkürler. Kullandığımız çerezler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen Gizlilik ve Çerez Politikasını inceleyiniz.Cookie Ayarlarını Değiştir. Ekran çözünürlüğü güzel 2.5 D kavisli ekranı hoş şarjı internet kullanıyorsanız 1 günü çıkarıyor internet kullanmazsanız normal kullanımda 1.5- 2 gün gider. Yeni uygulama yüklemekte güçlük çekiliyor. Etkinleştirmek için bağlantıyı tıklayın "Çerez ayarlarını düzenleyin" üstte. Ürün daha düşük bir fiyattan satışa sunulursa, aradaki fark teslimatı takip eden 1 hafta içerisinde ön sipariş veren müşteriye ödenir. Bunun dışında site trafiğini analiz etmek, içeriği ilgi alanlarınıza göre uyarlamak ve reklam hizmeti sunmak amacıyla diğer çerezleri kullanmaktayız. Ben iki aydır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım bir sürü kitap falan yüklü Twitter, Watshap ve telegram gibi uygulamaları hergün kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok. Internet Explorer 9 veya önceki bir sürümünü kullanıyorsanız, Firefox veya Chrome gibi alternatif bir tarayıcı kullanmanız veya Internet Explorerın (IE10 veya üzeri) daha yeni bir sürümüne yükseltmeniz gerekecektir. Eğer ürün daha yüksek bir fiyattan satışa sunulursa, ön sipariş veren müşteriden fiyat farkı alınmaz, ayrıca teslimatta öncelik sağlanır. Kanal tarama ve Duzenleme ayarlarını kolayca yapabilirsiniz. Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın. A.Ş. 2 yıl sonrasında ise, LG yetkili servislerinden ücretli bir şekilde faydalanmaya devam edebilirsiniz. Her şey ayağına gelsin! 7 Onu da Tango, Messenger felan kurarak aştık. XS Ürün incelemeleri, nereden satın alınacağı işlevi, son görüntülenen öğeler ve arama verileri gibi yararlı web sitesi özellikleri için etkinleştirin. 11 LG.COM web sitemizden mümkün olan en iyi deneyimi elde etmek için lütfen aşağıdaki talimatları izleyin. El LG K8 cuenta con 15 modelos y variantes.Generalmente las variantes son los mismos modelos del dispositivo con algunas de las características y especificaciones diferentes, como la cantidad de memoria interna, procesador o sólo las frecuencias 3G/4G/5G que pueden ser diferentes dependiendo del país donde se vende el LG K8. LG K8 Android smartphone. LG.com web sitesi, cihazlarınızın ekran boyutuna uygun kullanışlı bir deneyim sağlamak için duyarlı bir tasarım kullanır. LG Türkiye yetkili servis bilgilerine LG Müşteri Hizmetleri üzerinden veya aşağıda yer alan adresten ulaşabilirsiniz. Features 5.0″ display, MT6735 chipset, 8 MP primary camera, 5 MP front camera, 2125 mAh battery, 16 GB storage, 1.5 GB RAM. Her gün 14.00’e kadar vereceğiniz siparişler. * Fiyatlar, promosyonlar ve stok durumu online ve mağazaya göre değişebilir. Normal kullanım için yeterli lakin çok fazla oyun veya uygulama yüklerseniz hafızası yetersiz kalır. |